Gerçek Vajina Fotoları

ısıtmalı-vajina
Fiyatı : TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Gerçek vajina şekillderi ve fotoları…

 ***

 

Bakire vajina,daha önce hiç el değmememiş pürüzsüz ve tertemiz sizi bekleyen ve sizi arzulayan vajina,ateş gibi içi yanan ve siz içindeyken zevkten dört köşe olakcak bir kızın iki bacağı arasındaki anlatılması mümkün olmayan iki yarı arası,öyle bir yarık ki ateş misali bir erkeği muma döndüren yapıda…Suni vajinların hepsi bir bakire vajinadır,ilk ilişkisini sizinle yaşayacak,ve size güzel bir zaman geçittirecek harika ürünler..deneyin farkı görün..

Gerçek vajina şekillderi ve fotoları…

 ***

 

Gerçek Vajina Video İzle

Realistik ve gerçek vajina nasıl kullanılır ve en kaliteli kullanma şekli ile alakalı videolu tanıtımı.Gerçek bir vajina sahibi olmak istiyorsanız tanıtım videosundaki ürünen güvenli bir şekilde sipariş  verebilirsiniz..

Gerçek Vajina Fotoları 1.331 views Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.