Kalça vajina

Bakire vajina çeşitleri
kalca-vajina
Fiyatı : 125 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Gerçek et dokusuna sahip,tamamen realistik yapıda kalça vajina.Çift gonksiyonlu ayrıca titreşim ve ısıtma özelliği olan bu harika ürünle,ister anal seks isterseniz oral seks yapabileceksiniz.Tamamen et dokusunda olan bu ürün size gerçek bir ilişkiden aldığını tüm hazzı ve zevki verecketir.İç kısımları özel olarak yivli ve tırtıklı olan bu ürünle ilişki sırasında çok fazla zevk alacaksınız.Temizlemesi ve saklaması oldukça kolay olan bu harika ürünle güzel zaman geçirecek,ve bir kadından aldığınız tüm zevki alacaksınız.Realistik kalça ürünü özel olarak üretilen ve vajinalar arasında eşsiz bir tasarıma sahip ürünlerdir.

Bakire vajina,daha önce hiç el değmememiş pürüzsüz ve tertemiz sizi bekleyen ve sizi arzulayan vajina,ateş gibi içi yanan ve siz içindeyken zevkten dört köşe olakcak bir kızın iki bacağı arasındaki anlatılması mümkün olmayan iki yarı arası,öyle bir yarık ki ateş misali bir erkeği muma döndüren yapıda…Suni vajinların hepsi bir bakire vajinadır,ilk ilişkisini sizinle yaşayacak,ve size güzel bir zaman geçittirecek harika ürünler..deneyin farkı görün..

Gerçek vajina şekillderi ve fotoları…

 ***

 

Gerçek Vajina Video İzle

Realistik ve gerçek vajina nasıl kullanılır ve en kaliteli kullanma şekli ile alakalı videolu tanıtımı.Gerçek bir vajina sahibi olmak istiyorsanız tanıtım videosundaki ürünen güvenli bir şekilde sipariş  verebilirsiniz..

Kalça vajina 3.161 views Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.